Možnosti dopravy

 

 Doprava

DPD-300x198  Možnosti dopravy    CP_dodavka 

 

Kurýr po Praze

Zavezeme objednávku přímo do firmy nebo na doručovací místo, které si zvolíte.

Od částky Do částky Region  DPH Cena
0 Kč
4999,- Kč
Jakákoliv
včetně 21%
80 
 4999,-
 -
Jakákoliv
včetně 21%
ZDARMA 

 


Zásilkovna.cz ( Osobní odběr) 

Zasilkovna_logo_inverzni_WEB

 

Možnost vyzvednutí na výdejních místech Zásilkovny.cz po celé ČR (seznam výdejních míst zde). V objednávce už jen vyberete kam vám zboží máme zaslat.

Od částky Do částky Region  DPH Cena
0 Kč 4.999,- Kč Jakákoliv včetně 21% 67 Kč
 4.999,- Kč  -

Jakákoliv

včetně 21% ZDARMA 

 


 

DPD - Classic

 dpd_logo

Spolehlivé doručení se službou DPD CLASSIC. Co vám udělá radost? Doručujeme rychle a bezpečně. S každou doručenou zásilkou vás budeme profesionálně reprezentovat.Každou zásilku doručíme do druhého pracovního dne od vyzvednutí u vás. Vaše jednotlivé zásilky pojistíme do 50 000 Kč. Ať máte jistotu. (Toto pojištění je v ceně přepravy.)Vašemu zákazníkovi či partnerovi se pokusíme zásilku doručit až 3x. Pokud se nám to nepodaří ani napotřetí, vrátíme vám ji zpět. Cestu zásilky můžete sledovat na našem webu.To, že jsme balíček předali, si můžete zkontrolovat v našem nástroji  Sledování zásilky.

Od částky Do částky Region  DPH Cena
0 Kč 4.999,- Kč Jakýkoliv včetně 21% 117 Kč
 4.999,-Kč Jakákoliv   včetně 21% ZDARMA 

 


 

DPD - Private 

dpd_logo

Private je pohodlné doručení v režii zákazníka.Co vám udělá radost? Balíček si u vás vyzvedneme a zákazníkovi ho doručíme do 2. pracovního dne.Po celé republice. Každý balíček se pokusíme vašemu zákazníkovi doručit 3x. Člověk přece nemůže být pořád doma. Pokud se to ani napotřetí nepodaří, zboží vám pošleme zpátky.Vašeho zákazníka budeme o termínu doručení informovat SMSkou či e-mailem podle toho, který jeho kontaktní údaj nám poskytnete. V den doručení mu upřesníme hodinové rozmezí, kdy kurýr dorazí.Váš zákazník bude mít k dispozici webovou aplikaci DPD Kurýr, ve které si může upravit doručení tak, aby mu vyhovovalo. Navíc v ní uvidí kurýra, jak se k němu blíží, a kolik adres ho od něj dělí.V nástroji pro sledování zásilek uvidíte, kde se vaše zásilka nachází a můžete zkontrolovat, jestli jsme ji už předali.A kdyby něco, každý balíček v ceně dopravy pojistíme do 50 000 Kč. Ať máte jistotu.

Od částky Do částky Region  DPH Cena
0 Kč 4.999,- Kč Jakýkoliv včetně 21% 110 Kč
 4.999,-Kč  Jakákoliv  včetně 21%  ZDARMA

 


 

Česká pošta

  Logo-Balik-Do-ruky

Balík do ruky bude na zadanou adresu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den odeslání Vám bude zaslána SMS potvrzující doručování balíku. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o opakované doručení. Pokud Vám nevyhovuje navrhovaný čas a způsob doručení, tak můžete změnit termín nebo místo pro dodání balíku. Na stránce www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si nejpozději v den podání zásilky změníte nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.

Od částky Do částky Region  DPH Cena
0 Kč 4.999,-Kč Jakákoliv včetně 21% 149 Kč
4.999,-Kč  - Jakákoliv  včetně 21%   ZDARMA

 


 

Česká pošta

Logo-Balik-Na-postu

Balík Na poštu bude na zadanou poštu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den doručení Vám bude zaslána SMS potvrzující připravení balíku na vyzvednutí.Pokud potřebujete, aby byl Váš balík připraven k vyzvednutí déle než standardních 7 pracovních dnů, prodlužte si tuto lhůtu až na 15 dní. Každému balíku je přiděleno podací číslo zásilky, díky kterému můžete jeho pohyb sledovat pomocí služby sledování zásilek Track & Trace. Toto číslo Vám pošleme společně s odkazem v e-mailu, který potvrzuje objednávku. Pohyb balíku můžete kontrolovat i na bezplatné telefonní lince 800 177 889.

Od částky Do částky Region  DPH Cena
0 Kč 4.999,-Kč Jakýkoliv včetně 21% 130 Kč
4.999,-Kč  -  Jakákoliv včetně 21%  ZDARMA