O nás

IMG_5590 (kopie 2)

 

JS Print Quality s.r.o. je společnost, která se specializuje na prodej spotřebního materiálu značek Hewlett Packard, Canon,Brother, Epson, Samsung,Lexmark, OKI, Kyocera, Dell a veškerého kancelářského vybavení.   

Naší filozofií poctivé práce je, stát se pro nové obchodní partnery dodavatelem veškerého spotřebního materiálu pro kancelářskou techniku, včetně výhodných služeb a servisu.

Klademe důraz na každého zákazníka, který chce najít optimální řešení a umožnit zákazníkům široký výběr spotřebního materiálu pro tisk za nízké ceny při záruce kvality a rychlosti.

Naší hlavní prioritou je uspokojit zákazníka, našim cílem je zachovat si jedinečnost. Zakládáme si na vstřícném přístupu ke každé firmě. Hlavním kriteriém je kvalita dodávaných produktů a nadstandartní služby. Dříve byla kvalita standartem, dnes je ojedinělá. 

Dodáváme spotřební materiál dle požadavků zákazníka.

Kompatibilní (Alternativa) spotřební materiál, který je 100% nový. Vyrobený specializovanou firmou a je zabalený do firemního brandu (značky). Jde v podstatě o alternativu originální tiskové kazety. Kompatibilní kazety dosahují kvality originálu. Výhodou kompatibilní kazety je pořizovací cena.

20140619_105408

Renovovaný (Premium) spotřební materiál, který je podroben kontrole. Použitý spotřební materiál je zrenovován podle výrobních postupů a za použití komponentů a strojů zajišťujících stejné vlastnosti jako spotřební materiál originální.

 20140619_105256

Originální spotřební materiál je vyrobený výrobcem kancelářské techniky. Originální tisková kazeta je vyrobena ze 100% nových dílů, bez předchozího použití. Nevýhodou originální náplně je vysoká pořizovací cena. Dodáváme pouze z oficiální distribuce a to všech značek prodávaných na českém trhu. 

Firma se soustředí na velké i menší podniky, kanceláře, společnosti, instituce (školy, úřady).  Provozujeme internetový obchod Tisknikvalitně.cz, který se soustředí především na koncové zákazníky a nabízí široký sortiment spotřebního materiálu, tiskáren a kancelářských potřeb. 

IMG_6218